Admin Kategorie Články na webu
CZ | EN
 

Wellness Apartmány Panorama Pozlovice

Wellness Apartmány Panorama se nachází ve Zlínském kraji, v městysi Pozlovice, nedaleko lázeňského města Luhačovice a na dohled od Luhačovické přehrady. Oblast s přírodou bohatou na lesy, louky a pastviny, vybízí k relaxaci a odpočinku, ale i milovníci pohybu a sportovních aktivit zde naleznou mnoho příležitostí, jak aktivně strávit volný čas.

Nově vybudovaný penzion Panorama nabízí ubytování v moderních apartmánech s vybavenou kuchyňkou. Součástí téměř každého apartmánu je terasa či balkon nabízející posezení a výhled na krásnou přírodu Luhačovského Zálesí. Pro odpočinek a relaxaci je možno využít wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunou, odpočívárnou a Kneippovým chodníkem. Malým návštěvníkům zpříjemní pobyt velká vnitřní dětská herna a venkovní hřiště.

Pobytem u nás získáte velkou nabídku možností, jak strávit volný čas. Především  sportovní aktivity  nabízí nedaleká Luhačovská přehrada. Odpočinek, relaxaci a kulturní vyžití naleznete při  návštěvě v lázních Luhačovice . Milovníci  turistiky  mohou poznávat krásy místní přírody při procházkách po několika značených turistických trasách. Pro  cyklisty  jsou k dispozici nedaleké cyklistické stezky. V letním období lze využít k osvěžení místní  koupaliště . Autem či jinou dopravou lze navštívit různá místa v okolí. V zimním období a dostatku sněhové pokrývky je k dispozici běžkařská trasa.

Apartmány

Bezbariérový pokoj

s manželskou postelí,
patrovou postelí a přistýlkou
(pro 4 dospělé a 2 děti)

Podrobnější info

Novinky & akce

Kontakt

Antonína Vaclavíka 420

763 26,
Pozlovice

*
*
*
Captcha